niedziela, 25 stycznia 2015
I dziś znów powrót do szpitala.....Ale po kolei. Najważniejsze-mamy wynik tomografii brzucha i miednicy-wszystko jest dobrze!!!!:-).W środę zakonczyliśmy badanie MIBG i oczekujemy na wyniki. Od czwartku rozpoczeliśmy kolejny etap radioterapię. Codziennie o 8.30. zgłaszamy się na naświetlanie i tak przez czternaście dni roboczych. Michałek jest codziennie usypiany do radioterapii. Samo naświetlanie trwa kilka minut. W piątek udało nam się wyjsc na chwilkę do domu, właśnie dlatego, że radioterapia jest tylko od poniedzialku do piątku. Dziś wieczorem wróciliśmy do kliniki. Michałek czuje się dobrze, tylko apetyt przez ostatnie dni coś mu nie dopisuje, ale mam nadzieję, że to chwilowe.
poniedziałek, 19 stycznia 2015
I tak jak było planowane, od 8 stycznia jesteśmy w szpitalu w Krakowie...9 stycznia Michałek miał tomograf, a od dzisiaj trzydniowe badanie scyntygrafii MIBG. Po bardzo dlugim oczekiwaniu mamy wynik trepanobiopsji-szpik jest czysty!!!!!!!!!!!!:-))))) Od czwartku rozpoczynamy radioterapię. Michałek ma zaplanowane 14 naświetlań. A Michałek jest w świetnej formie. Tak naprawdę ucieszył się z powrotu do kliniki. Tym bardziej ze na oddziale sami "starzy" znajomi...
środa, 7 stycznia 2015
1% podatku
Rozpoczyna się okres rozliczeń z Urzędem Skarbowym.
Każdy z nas może przekazać swój 1% podatku na wybraną Organizację Pożytku Publicznego.
To naprawdę nic nie kosztuje a często pomaga uratować czyjeś życie.
Przekażcie swój 1% dla Michałka, który czeka na Waszą pomoc.
Dane do wpisania na PIT:
Fundacja"Wyspy Szczęśliwe" numer KRS 0000225443
z dopiskiem „Michał Telekało".
Udostępniajcie i przesyłajcie tą informację znajomym.
Razem możemy więcej!
Pozdrawiamy i Dziękujemy Wszystkim za wsparcie!
Rozpoczyna się okres rozliczeń z Urzędem Skarbowym.
Każdy z nas może przekazać swój 1% podatku na wybraną Organizację Pożytku Publicznego.
To naprawdę nic nie kosztuje a często pomaga uratować czyjeś życie.
Przekażcie swój 1% dla Michałka, który czeka na Waszą pomoc.
Dane do wpisania na PIT:
Fundacja"Wyspy Szczęśliwe" numer KRS 0000225443
z dopiskiem „Michał Telekało".
Udostępniajcie i przesyłajcie tą informację znajomym.
Razem możemy więcej!
Pozdrawiamy i Dziękujemy Wszystkim za wsparcie!
piątek, 2 stycznia 2015
Witam Wszystkich w Nowym Roku!!! Najlepsze zyczenia od całej naszej rodzinki!!! Oczywiście życzymy Wam Dużo Dużo zdrowia!!! Niech będzie to dla Was wspaniały, pełen sukcesów Rok!!!
A my jestesmy dalej w Biłgoraju. Jest to nasz najdłuższy pobyt w domu od tych 8 miesięcy.......W ostatni poniedziałek byliśmy w Krakowie z jednodniową "wizytą". Konieczna była zmiana opatrunku i przepłukanie wejscia centralnego. Trzeba to wykonywać co 10 dni. 8 stycznia mamy się zgłosić do klinki na tomograf do planowanej radioterapii. Michałek czuje się bardzo dobrze. Wszystkim nam bardzo potrzebna była ta chwila odpoczynku....
Na koncie Michałka w fundacji, jeszcze w starym roku pojawiła sie miła niespodzianka. Bank Spółdzielczy w Biłgoraju przekazał darowiznę dla Michałka w wysokości 20.000,-zł. Serdecznie DZIĘKUJĘ w imieniu mojego synka......
A my jestesmy dalej w Biłgoraju. Jest to nasz najdłuższy pobyt w domu od tych 8 miesięcy.......W ostatni poniedziałek byliśmy w Krakowie z jednodniową "wizytą". Konieczna była zmiana opatrunku i przepłukanie wejscia centralnego. Trzeba to wykonywać co 10 dni. 8 stycznia mamy się zgłosić do klinki na tomograf do planowanej radioterapii. Michałek czuje się bardzo dobrze. Wszystkim nam bardzo potrzebna była ta chwila odpoczynku....
Na koncie Michałka w fundacji, jeszcze w starym roku pojawiła sie miła niespodzianka. Bank Spółdzielczy w Biłgoraju przekazał darowiznę dla Michałka w wysokości 20.000,-zł. Serdecznie DZIĘKUJĘ w imieniu mojego synka......
poniedziałek, 22 grudnia 2014
Nasz pobyt w szpitalu trwał 5 dni. Zostało wykonane usg brzucha, dobowa zbióka moczu i trepanobiopsja szpiku. Na ten moment mamy tylko wynik usg brzucha-wszystko dobrze!!!:-).Na pozostałe wyniki przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Po nowym roku Michalek ma zaplanowane kolejne badania. Jeśli wyniki badań bedą pomyślne,a napewno takie będą, to 22.01.2015 r. rozpoczynamy radioterapię. W Biłgoraju jesteśmy od piątku. Dziś Michalek miał kontrolną morfologię. Wyniki dobre co oznacza, że zostajemy w domku na Święta !!!
NAJLEPSZE ŻYCZENIA ŚWIATĘCZNE OD MICHAŁKA DLA WSZYSTKICH!!! ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I SPĘDZONYCH W GRONIE RODZINNYM ŚWIĄT!!!
NAJLEPSZE ŻYCZENIA ŚWIATĘCZNE OD MICHAŁKA DLA WSZYSTKICH!!! ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I SPĘDZONYCH W GRONIE RODZINNYM ŚWIĄT!!!
czwartek, 11 grudnia 2014
Jesteśmy dalej w domku!!!:-) Wczorajsza wizyta kontrolna wyszła pomyślnie więc moglismy tego samego dnia wrócić do BiŁgoraja. Jestem też po rozmowie z doktor prowadzącą Michałka. Ustaliłyśmy, że w poniedzialek mamy się zglosić do kliniki na badania kontrolne. Pewnie potrwają kilka dni.
Najwyższy czas umieścić zaległe podziękowania!!!
W niedzielę 23.11.2014 r.odbyła się zbiórka na leczenie Michałka w Parafii PW. Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju.
Dziękujemy za możliwość zorganizowania zbiórki.
Dziękujemy Wszystkim Wiernym za okazaną pomoc.
Udało się zebrać 3.726,65 zł.
Bóg zapłać za wsparcie!
W sobotę 22.11.2014 r. w Księżpolu odbył sie Bal Charytatywny na rzecz Michałka. Udało sie zebrać 21.146,99 zł.!!!
Bardzo Bardzo DZIĘKUJEMY dobrym duszkom, które zorganizowały imprezę: cioci Basi Telekało, Dorotce Baran i Kasi Bednarz. Dziekujemy Wam za powięcony czas i wielkie zaangazowanie w zorganizowaniu imprezy dla naszego synka. Podziekowania należą się wielu osobom, sponsorom, "pomagaczom" i oczywiscie uczestnikom, ale nie jestem w stanie wszystkich wymienic.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM!!!
Mam raport z fundacji na koniec listopada! Stan konta Michałka wynosi 266.097,22 zł!!!
DZIĘKUJEMY BARDZO W IMIENIU MICHAŁKA!!!
Najwyższy czas umieścić zaległe podziękowania!!!
W niedzielę 23.11.2014 r.odbyła się zbiórka na leczenie Michałka w Parafii PW. Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju.
Dziękujemy za możliwość zorganizowania zbiórki.
Dziękujemy Wszystkim Wiernym za okazaną pomoc.
Udało się zebrać 3.726,65 zł.
Bóg zapłać za wsparcie!
W sobotę 22.11.2014 r. w Księżpolu odbył sie Bal Charytatywny na rzecz Michałka. Udało sie zebrać 21.146,99 zł.!!!
Bardzo Bardzo DZIĘKUJEMY dobrym duszkom, które zorganizowały imprezę: cioci Basi Telekało, Dorotce Baran i Kasi Bednarz. Dziekujemy Wam za powięcony czas i wielkie zaangazowanie w zorganizowaniu imprezy dla naszego synka. Podziekowania należą się wielu osobom, sponsorom, "pomagaczom" i oczywiscie uczestnikom, ale nie jestem w stanie wszystkich wymienic.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM!!!
Mam raport z fundacji na koniec listopada! Stan konta Michałka wynosi 266.097,22 zł!!!
DZIĘKUJEMY BARDZO W IMIENIU MICHAŁKA!!!
Subskrybuj:
Posty (Atom)


