wtorek, 30 września 2014

Chciałabym dzis bardzo serdecznie podziekowac Wszystkim osobom, które uczestniczyły w organizacji Charytatywnego Pikniku Strażackiego "Razem dla Michałka", ktory odbył sie w ostatnią niedzielę. Bardzo Bardzo DZIĘKUJEMY Bartłomiejowi Jaskuła oraz Katarzynie Kowal za powięcony czas i wielkie zaangazowanie w zorganizowaniu imprezy dla naszego synka. Podziekowania należą się wielu osobom, sponsorom, wolontariuszom i oczywiscie uczestnikom, ale nie jestem w stanie wszystkich wymienic, bo byłaby to bardzo dluga lista. Ale też nawet nie do konca wiem komu, bo dzieki Kasi i Bartłomiejowi organizacja pikniku odbyła się wlasciwie bez naszego udzialu za co jeszcze raz DZIĘKUJEMY.
Udało się zebrac okolo 20 tys.zł.:-)!!!. Dokładną kwotę podam na blogu.

http://bilgoraj.com.pl/charytatywny-piknik-strazacki-w-bilgoraju-foto-informacja-organizatorow,,4,11,11,1,12522,n.html

http://www.bilgorajska.pl/aktualnosc,8666,0,0,0,Piknik-dla-Michalka.html

http://www.osir.lbl.pl/aktualnosci/2014/1235


poniedziałek, 29 września 2014

WEEKEND Z TATUSIEM :-) A dzis dalej izolatka. Wartosci powoli rosną, ale jeszcze zbyt wolno. Dzis w nocy Michalkowi utrzymywal sie stan podgorączkowy. Po porannym badaniu lekarz stwierdzil, że jest to spowodowane prawdopodobnie zapaleniem jamy ustnej. Michal dostal antybiotyk, no i zobaczymy co dalej....

środa, 24 września 2014

                                                ZAPRASZAMY !!!                                                  



Podczas pikniku odbędzie się happening pod nazwą „ BALONIK MARZEŃ” – uwalniamy marzenia!, podczas którego puścimy do nieba ogromną „chmurę serc”. Baloniki z helem będzie można kupować podczas pikniku. Do każdego z nich przywiązana zostanie karteczka, na której każdy wspierający akcję będzie mógł napisać swoje marzenie.
O godz. 17:30 nastąpi wspólne jednoczesne uwolnienie w powietrze baloników, które wzniosą marzenia Wszystkich uczestników pikniku do nieba. Odbędą się również licytacje dzieł sztuki oraz loteria fantowa.
Serdecznie zapraszamy!!!

            https://www.facebook.com/events/1509042412676016/?ref_newsfeed_story_type=regular

            http://www.bilgoraj.pl/calendar/74/charytatywny-piknik-strazacki.html


wtorek, 23 września 2014

I znów w szpitalu...Poniedziałkowa morfologia wykazała znaczny spadek płytek krwi i dlatego musielismy na wieczór byc w klinice. Michał dostal płytki jeszcze wczoraj o 21. Dzis znów poranna morfologia. Poziom płytek już się poprawił, ale spadły neutrofile i dlatego wylądowalismy w izolatce. Oznacza to, że Michał ma bardzo obniżoną odpornosc. Narazie zostajemy w szpitalu....i czekamy na wzrost wartosci morfologii. Michałek tęskni już za domkiem. Najczęsciej powtarzane ostatnio przez niego zdanie to: "fajnie było w domku":-(. Coraz trudniejsze są powroty do Krakowa.....

                                                                "Fajnie było w domku"

sobota, 20 września 2014

Jesteśmy od czwartku w domu. We wtorek Michałek skończyl chemię. Zniósł ją bardzo dzielnie. W ostatnich dniach podawania trochę zminiejszył się apetyt i na tym skończyly się właściwie dolegliwości. Po zakończeniu chemii, we wtorek Michałek dostał antybiotyk, bo lekko kaszlał i mial zaczerwienione gardło., utrzymywał sie stan podgorączkowy. Podejrzewam, że dopadł go wirus panujacy na oddziale. Każde z dzieci w naszej sali było chore. W srodę wykonane zostało kontrolne badanie rtg klatki piersiowej, które nie stwierdziło nic złego. Osłuchowo Michał rownież był czysty, wyniki morfologii wystarczająco dobre i dlatego w czwartek zostaliśmy wypisani do domu.  Dziś Michałek dalej kaszle, ale mam nadzieję, że antybiotyk, który przyjmuje w domu zadziała. W piątek robiliśmy morfologię. Wyniki słabsze. Po konsultacji telefonicznej z lekarzem z kliniki mamy zalecenia wykonać ponowną morfologię w poniedzialek. Odpoczywamy i nabieramy sił przed dalszą walką.

niedziela, 14 września 2014

Michalek jest trochę zawiedziony. W piątek miał przyjechac tatus, ale dopodło go jakies przeziębienie no i oczywiscie takie odwiedziny nie są wskazane. Dzis piąty dzien chemii i jak narazie nic złego się nie dzieje. Dzisiejsze wyniki morfologii dobre. Od srody Michal dostaje codziennie chemie a dzis zostaly mu podlaczone dwie chemie na 48 godzin. Dwie pompy, dwa woreczki chemii i kroplówka na 2 dni - przerazil mnie ten widok, choc myslałam, że już trochę się przyzwyczailam. Mam nadzieję, że ta ogromna dawka nie osłabi Michałka tak bardzo jak ostrzegaja lekarze. Przez ostatnie dni czul sie bardzo dobrze. Codziennie tance na szpitalnym korytarzu i w sali u kolegi Mikołajka. Teraz będzie to trochę utrudnione, bo poruszanie się z takim zestawem pomp jest nie lada wyczynem. Ale aby tylko Michałek mial silę tanczyc to mamusia poradzi sobie tym bardziej....


                                                             Rozmowa z tatusiem.

piątek, 12 września 2014

Dziękujemy za możliwosc zorganizowania zbiorki na leczenie Michałka w Kosciele                                       PW. Chrystusa  Króla w Biłgoraju.
 Dziękujemy wszystkim wiernym za okazaną pomoc.
 Udało się zebrać 2.685,-zł. Bóg zapłać za wsparcie!